Предмет: Физика,
автор: sanicdehegog
Яку кількісь теплоти треба передати ДВОМ ЛІТРАМ води, щоб нагріти її від 20C до кипіння
P- 1000 КГ/м3
V- 000,2
c=4200 ∙ °C
t1-20C
T2-100C
----------------------
Q-?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Q=m*c*(t2-t1)
m=p*V=1000*0.002=2 кг
Q=2*4200*(100-20)=8400*80=672000Дж=672 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: MashaBaranova28
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: MashaBaranova28
Предмет: Информатика,
автор: liderooo2008p8nwfo
Предмет: Математика,
автор: vladonischuk