Предмет: Химия, автор: gargliya

Розрахувати масову частку речовини літій силікат (Li 2 SiO 3 ),
якщо маса речовини 35 г, а об’єм води становить 165 мл.

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 35 г

V(р-ля) = 165 мл = 165 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 35 г + 165 г = 200 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 35 / 200  *100% =17,5%

Похожие вопросы