Предмет: Химия,
автор: strijjulia
Визначити маси води і солі необхідні для приготування 250г 30%-го розчину солі.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(р-ра) = 250 г
W(в-ва) = 30%
Найти
m(в-ва)
m(р-ля)
m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 30 * 250 / 100% = 75 г
m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 250 -75 =175 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Nastusha331
Предмет: Английский язык,
автор: vas11192005
Предмет: Русский язык,
автор: лили37
Предмет: Химия,
автор: dimitriev01
Предмет: Математика,
автор: egorhom60386