Предмет: Физика, автор: denis77007a

з якої висоти падає вода у водоспаді, якщо вона нагрівається на 0,1 °C? Уважати, що 60% механічної енергії води переходить у її внутрішню енергію​

Ответы

Автор ответа: about747
3

дано:

t=0,1°C

Q1=60%

знайти

h-?

рішення

Q1=mc∆t-60°

Q2=100

Q2=mgh=mc∆t×100÷60×10

h=mc∆t•100÷60•mg=4200×0.1×100÷60×10=70м

Похожие вопросы