Предмет: Физика,
автор: lizasergiyenko
два точкові заряди 2мКл і 20нКл відштовхуються із силою 9мН. на якій відстані один від одного перебувають заряди з діелектричною проникністю 2,5 ?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
q₁ = 2 мКл = 2·10⁻³ Кл
q₂ =20 нКл = 20·10⁻⁹ Кл
F = 9 мН = 0,009 Н
ε = 2,5
_________________
r - ?
Из закона Кулона:
F = k·q₁·q₂ / (ε·r²)
находим расстояние между зарядами:
r = √ ( k·q₁·q₂ / (F·ε) )
r = √ ( 9·10⁹·210⁻³·20·10⁻⁹ / (0,009·2,5) ) ≈ 4 м
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: лианамалейшева
Предмет: Русский язык,
автор: ZxxxCvvvNmmm
Предмет: Русский язык,
автор: виолетта2007
Предмет: Математика,
автор: dashamix2
Предмет: Математика,
автор: fokinalarisa81p7fapq