Предмет: Физика, автор: misko9583

Яка питома теплоємність заготовки масою 4 кг,якщо при охолоджені від 100°C до 80°C вона відалла в навколишнє середовище 40 кДж теплоти?​

Ответы

Автор ответа: Zhanibek01
3

Ответ:

Объяснение: дано:

Q=40кДж= 40 000 Дж

m=4кг

t1=100°C

t2=80°C

c-?

Q=cm( t2-t1)

c=Q/m( t2-t1)

c= 40000/4×(100-80)= 40000/4×20=500Дж/кг°С

Похожие вопросы