Предмет: Химия,
автор: ivansapriancuk
Обчисліть, яку масу сульфатної кислоти можна одержати з 4,8 г сульфур (VI)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
4,8 г Х г
SO3 + H2O = H2SO4
n=1 моль n=1 моль
М=80 г/моль М=98 г/моль
m=80 г m=98 г
4,8 г SO3 - Х г H2SO4
80 г SO3 - 98 г H2SO4
m(H2SO4) = 4,8 * 98 / 80 =5,88 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ЛевМал
Предмет: Русский язык,
автор: чечня4
Предмет: Русский язык,
автор: roza366
Предмет: Геометрия,
автор: Borzigov9617
Предмет: Литература,
автор: Keffi6873