Предмет: Математика,
автор: pkr18104
Двоє грибників продають гриби. Перший грибник 3 кг маслюків продає за 120 грн, а другий — 5 кг опеньків — за 150 грн. Що дорожче і на скільки: 5 кг маслюків чи 6 кг опеньків?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1)120:3=40(грн) 1 кг маслюків
2)150:5=30(грн) 1 кг опеньуів
3)40×5=200(грн) 5 кг маслюків
4)30×6=180(грн) 6 кг опеньків
5)200-180=20(грн)
Відповідь:20 грн
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: sharik8
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: мненадо
Предмет: Русский язык,
автор: AndreyRageR
Предмет: Геометрия,
автор: emiliyaa14
Предмет: Химия,
автор: Certis