Предмет: Химия,
автор: Hlp9
Визначте формулу вуглеводню, який містить 81,8 % Карбону, а густина пари цього газу за вуглекислим газом рівна 1.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Пропан С3Н8
Объяснение:
M=1*D(CO2)=1*44=44г/моль
Молекулярная масса СО2 44 г/моль
w(C)=x*Ar(C)/M(CxHy)
x(C)=M(CxHy)*w(C):Ar(C)=44*0,818/12=3
w(H)=100-81.8=18.2%
w(H)=y*Ar(H)/M(CxHyOz)
y(H)=M(CxHy)*w(H):Ar(H)=44*0,182/1=8
CxHy=C3H8 пропан
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: vetalkulikov20
Предмет: Окружающий мир,
автор: romashka0771
Предмет: Черчение,
автор: DimaErmolin7
Предмет: Алгебра,
автор: feruza0305
Предмет: Физика,
автор: tilek3121