Предмет: Физика,
автор: tvwett12
Щоб остудити виточену з мiдi деталь, що має температуру 100°С занурили в 420 г води за температури 15 ° С. Визначте масу деталі, якщо відомо, що завдяки теплообміну вода нагрiлася до 18 °С
Варіанти відповідей:
0,16кг
048кг
0,64кг
0,32кг
Ответы
Автор ответа:
7
Дано:
m=0.42 кг
t0=100 C
T=15 C
t=18 C
св=4200 Дж/(кг*С)
см=400 Дж/(кг*С)
M-?
Решение:
По закону термодинамики: полученное тепло=затраченному, т.е. Q1=Q2
Q1=св*m*(T-t)
Q2=см*M*(t0-t) -> св*m*(T-t)=см*M*(t0-t) -> M=св*m*(T-t)/(см*(t0-t))
M=4200*0.42*3/(400*82)=0.16 (кг) = 160 (г)
Ответ: 160 г.
160:1000= 0,16кг
safinaibragimovna5:
привет извини я не смогла помочь я была в спаме
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: IvanBolshakov
Предмет: Английский язык,
автор: Лина14
Предмет: Русский язык,
автор: KarolinaKarden
Предмет: Музыка,
автор: Nekituxa
Предмет: География,
автор: samvelkarenovic