Предмет: Физика, автор: ivannapica857

Велосипедист рухаючись рівномірно проїжджає 20 м за 2 с . Визначте який шлях він проїде при русі з тою швидкістю за 10 секунд?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 100м

Объяснение:

1) Находим скорость велосипедиста за 1с:

V=S/t=20/2=10м/c

2) Находим путь велосипедиста за 10с:

S=V*t=10*10=100м

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Albina464Albina