Предмет: Физика,
автор: sergejlamazan417
64. Яку кількість теплоти потрібно затратити, щоб нагріти на плиті алюмінієву сковороду масою 500 г від 20 до 220 °С?
Ответы
Автор ответа:
4
m=0,5 кг
c=920 Дж/кг*°C
∆t=t²-t¹
Q=cm∆t
Q=920*0,5*200=460*200 = 92000 Дж = 92 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: BigDogэпёса
Предмет: Русский язык,
автор: АлисаНожкина
Предмет: Русский язык,
автор: Ригана
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Турсунмагамбет