Предмет: Физика,
автор: rufus789123
В капілярній трубці радіусом 0,5 мм рідина піднялася на 15 мм. Знайти густину рідини, якщо її коефіцієнт поверхневого натягу 30 мН/ м. ( g = 10 Н/кг).
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
800 кг/м³
Объяснение:
r=0.5*10⁻³ м h=15*10⁻³ м σ=30*10⁻³ Н/м ρ=?
===
h=2*ο/(ρ*g*r)
ρ=2*σ/(h*g*r)=2*30*10⁻³/(15*10⁺³*10*0.5*10⁻³)=800 кг/м³
============================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: мэри42
Предмет: Окружающий мир,
автор: дарья7668
Предмет: Русский язык,
автор: анастасия8412
Предмет: Литература,
автор: друговА1
Предмет: Алгебра,
автор: help581