Предмет: Химия, автор: lebedkirill67

"масова частка розчиненої речовини"​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: mrvladimir2
2

Ответ: 8%

Объяснение:

Знаходимо масу розчину солі:

m(р-ну Na2SO4) = m(Na2SO4)+ m(H2O) = 22 г + 253 г = 275 г

Знаходимо масову частку солі - натрій сульфату:

ω(Na2SO4) = m(Na2SO4)/m(р-ну Na2SO4) = 22 г/275 г =  0,08, або 8%

Відповідь: 8%

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Adelina7771111