Предмет: Химия, автор: VoloshinDanya

Який об’эмкарбон діоксиду можна одержати при дії на кальцій карбонат кількістю речовини 0,125 моль надлишком хлоридної кислоти?

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Ответ:

Объяснение:

СaCO3 + 2HCL = CaCL2 + H2O + CO2↑

n(CaCO3)=n(CO2)=0.125

V(CO2)=n(CO2)*Vm=0.125*22,4=2.8л

При нормальных условиях (T = 273,15 K, P = 101 325 Па) молярный объём газов Vm = 22,4 л/моль.


VoloshinDanya: Братан, от души
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: mrvazgenabrah