Предмет: Химия, автор: mkononenko756

Органічна кислота містить у своєму складі 48,65% карбону, 8,1% Гідрогену та 43,24% Оксигену. Відносна густина парів цієї кислоти за воднем становить 37. Виведіть молекулярну формулу цієї речовини.​

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Ответ:

C3H6O2 - Пропионовая кислота: CH3-CH2-COOH

Объяснение:

CxHyOz

M(CxHyOz)=2*D(H2)=2*37=74г/моль

Ar(C)=Mr(CxHyOz)*w(C)=74*0.4865=36

36/12=3

Ar(H)=Mr(CxHyOz)*w(H)=74*0.081=6

6/1=6

Ar(O)=Mr(CxHyOz)*w(O)=74*0.4324=32

32/16=2

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: новичок271209