Предмет: Химия,
автор: papirovskaat
Виведіть формулу вуглеводню, масова частка Карбону в якому становить 0,8276,
а відносна густина за повітрям дорівнює 2.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
C4H10 Бутан
Объяснение:
Дано
w(C)=0.8276 м.д.
D возд (CxHy) =2
Найти
CxHy-?
Решение
Dвозд(CxHy)=M(CxHy)/M(возд)
M(CxHy)=29*2=58 г/моль
w(C)=Ar(C) *x/Mr(CxHy)
x=0.8276*58/12=4
w(H)=1-0.8276=0.1724
w(H)=Ar(H)*y/M(CxHy)
y=0.1724*58/1=10
C4H10 Бутан
sofiaevd10:
а откуда там 12?
атомів C. Назвіть сполуки. Это как
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Есения7тупая
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Кристина200511
Предмет: Русский язык,
автор: Muraz2002
Предмет: Алгебра,
автор: Ckazochnica
Предмет: История,
автор: Ангелина22811