Предмет: Химия,
автор: mashh85
Будь даска допоможіть Срочно!!!
яка маса кальцій оксиду кількістю речовини 0,6 моль
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
n(CaO) = 0,6 моль
М(СаО) = 56 г/моль
n - (ню) M - (Молярная масса)
Из этого мы находим массу:
m(CaO) = n * M = 0,6 * 56 = 33,6 г
mashh85:
Обчислити масову частку цукру в розчині приготовленому при розчинені 20 г цукру і 180 г води
Допоможите ?
ω=20/(20+180)=20/200=0,1 или 10%
Ответ:10%
Ответ:10%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Saruhiko
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: OlzhasEralin04
Предмет: Английский язык,
автор: topika777
Предмет: Математика,
автор: anyutavolcko20anna