Предмет: Физика, автор: roksolanabezpalko531

тіло кинуте вертикально вгору повернулося на землю через час t = 3c. Яка була початкова швидкість тіла і на яку висоту h воно піднялося ​

Ответы

Автор ответа: РикиГдеТуман
1

Ответ:

Швидкість 15м/с, Висота 11 м.

Объяснение:

Половину часу тіло піднімалося вгору, і половину падало. Отже

t = 1.5 c. Початкова швидкість - v = g*t = 9.8 * 1.5 ≈ 15 м/с

Висота h = v*t - \frac{g*t^{2} }{2}  = g*t^{2} - \frac{g*t^{2} }{2} = \frac{g*t^{2} }{2} = \frac{9.8 * 1.5 * 1.5}{2} ≈ 11 м

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: ъхэ
Предмет: Математика, автор: Kek4eburek1