Предмет: Химия, автор: dm22285678

Речовина містить Карбон 77,4 %, Гідроген 5,83 % та Нітроген.Визначте молекулярну формулу.​


dm22285678: допоможи будь ласка

Ответы

Автор ответа: sardorbekkhan
2

Ответ:

C5H5N

Объяснение:

77.4/12=6.45

5.83/1=5.83

16.77/14= 1.2

6.45/1. 2=5 С

5.83/1.2= 5 Н

1.2/1.2=1 N


dm22285678: дякую
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: денруто
Предмет: Математика, автор: Маша24745