Предмет: Химия, автор: lizasnopik

Установіть формулу Оксигеновмісної органічної сполуки, яка утворюється під час квашення капусти, масові частки Карбону, Гідрогену у сполуці відповідно становлять 40% ; 6,67% . Молярна маса речовини в 1.5 рази більша за молярну масу етанової кислоти ( СН3СООН) ​

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Ответ:

C3H6O3  Молярная масса: 90 г/моль

Глицеральдегид или молочная кислота соответствует составу

Объяснение:

CxHyOz

M(CxHyOz)=1.5*M ( СН3СООН) =1.5*60=90г/моль

CH₃COOH Молярная масса: 60г/моль

w(C)=x*Ar(C)/M(CxHyOz)

x(C)=M(CxHyOz)*w(C):Ar(C)=90*0,4/12=3

w(H)=y*Ar(H)/M(CxHyOz)

y(H)=M(CxHyOz)*w(H):Ar(H)=90*0,0667/1=6

w(O)=z*Ar(O)/M(CxHyOz)

w(O)=100-40-6.67=53.33%

z(O)=M(CxHyOz)*w(O):Ar(O)=90*0.5353/16=3

C3H6O3

Похожие вопросы