Предмет: Химия, автор: artempoliak123

обчислити в якій масі води міститься така ж кількість молекул води, скільки містить атомів кальцій масою 80 грам​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
6

Відповідь:

M(Ca)=40г/моль

M(H2O)=18г/моль

n(Ca)=80/40=2моль

n(H2O)=2моль

в 2моль води    міститься така ж кількість молекул як   і в 2моль Са міститься атомів

m(H2O)=18*2=36г

Пояснення:

Похожие вопросы