Предмет: Химия, автор: feuilles11

який об'єм займає азот n² масою 7 грам​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(N2) = 7 г

М(N2) = 28 г/моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(N2)

n(N2) = m/М = 7 г / 28 г/моль =0,25 моль

V(N2) = Vm *n = 22,4 л/моль * 0,25 моль =5,6 л

Похожие вопросы