Предмет: Химия,
автор: anastasiarodos78
3. Елемент, вищий оксид якого має формулу Е²0⁷, утворює з Гідрогеном газоподібну сполуку НЕ, масова частка Гідрогену в якій становить 2,74%. Визначте, що це за елемент. У відповіді вкажіть його символ (з великої літери, англійська клавіатура)
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Cl - хлор
Cl₂O₇ - высший оксид
HCl - газообразное соединение
как искал ?
Ar(H) = 1 (2,74% )
Ar(E) = ? (100-2,74=97,26% )
Ar(E) = 1*97,26/2,74=₎35,49 - см в таблицу Дмитрия Ивановича
Е = Cl - это ответ
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: катияраоуе
Предмет: Русский язык,
автор: дима12314
Предмет: Русский язык,
автор: Лана551
Предмет: Информатика,
автор: MisterKit1
Предмет: Английский язык,
автор: forest1178