Предмет: Химия, автор: dd4197939

❗Допоможіть срочно!
Обчисліть масову частку солі в розчині приготовленому із 120г солі та 360г води

Це все що я знаю:

Дано:.
m ( Н2О) = 360г
m (солі) = 129г
_____________
w = (солі) -?​

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Ответ:

Объяснение:1. Находим массу раствора:

m(раствора соли)=m(соли)+m(H₂O)=120г.+360г.=480г.

2. Определяем массовую долю соли:

ω(соли)=m(соли)÷m(раствора соли)

ω(соли)=120/480*100%.= 25%

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Жангир1111111