Предмет: Физика,
автор: solo28u
З якою силою діє магнітне поле з індукцією 10 мТл на провідник, якщо
сила струму в ньому 50 А, а довжина активної частини провідника 0,1 м?
Провідник розташовано перпендикулярно до силових ліній магнітного
поля
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
B=0.01 Тл I=50 A L=0.1 м F=?
===
F=I*B*L*sinα (B⊥L)
F=I*B*L=50*0.01*0.1=0.05 H
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Ульяна1111жшн
Предмет: Другие предметы,
автор: Славикака
Предмет: Английский язык,
автор: Dasha560638
Предмет: Химия,
автор: lsoft