Предмет: Химия,
автор: veronikadalavurak
Якій кількості речовини відповідає 80 г натрій гідроксиду?
0,5 моль
1,5 моль
2 моль
1 моль
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
Дано:
m(NaOH) = 80 г.
Найти:
n(NaOH) - ?
Решение:
n(в-ва) = m(в-ва) / M(в-ва)
n(NaOH) = 80 / 40 = 2 моль
M(NaOH) = nAr(Na) + nAr(O) + nAr(H) = 23 + 16 + 1 = 40 г/моль
Ответ: 2 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Alvik2005
Предмет: Русский язык,
автор: Ex565566
Предмет: Русский язык,
автор: neznaika2002
Предмет: Геометрия,
автор: 67008865
Предмет: Математика,
автор: Аноним