Предмет: Физика,
автор: sanzhus
тіло рухалось зі швидкістю 22м/с і пройшло шлях 3 км. знайти час руху
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
s=3км=3000м\
v=s/t=3000/22=136,36c=2хв 16с
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: NoraKarasik
Предмет: Українська література,
автор: hleb21
Предмет: Русский язык,
автор: 89265745003
Предмет: Геометрия,
автор: Никита073