Предмет: Химия, автор: mashapersyuk

Відомо, що в певному зразку магній нітрату Mg(NO3), міститься 6,02. 10 атомів
Нітрогену. Обчисли кількість речовини магній нітрату та кількість атомів Магнію
в цьому зразку.

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

Mg(NO3)2

N(N)=6,02. 10²³моль⁻¹

N(Mg))=6,02. 10²³/2=3,01. 10²³моль⁻¹

n(Mg(NO3)2)=3,01. 10²³/6,02. 10²³=0,5моль

Пояснення:

Похожие вопросы