Предмет: Физика, автор: 19plohoi

Автомобіль після початку руху розвинув швидкість 72 км/год. 3 яким прискорення він рухався? Який шлях пройшов за цей час?​

Ответы

Автор ответа: carolines0916
1

Объяснение:

72 км/ч = 20 м/с

v = at => a = v/t = 20:10 = 2 (м/с²)

Ответ: 2 м/с²


carolines0916: просто похоже
19plohoi: тоесть ответ не правильный?
Похожие вопросы