Предмет: Химия,
автор: olenamosijcuk5
Якій масі каліц оксиду відповідає 1 тона каліцного добрива що містить 75% калій хлориду
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
1тона=1000кг
M(KCI)=74,5кг/кмоль
K2O=94кг/кмоль
m(KCI)=1000*75/100=750кг
n(KCI)=750/74,5=10,07кмоль
n(K2O)=10,07кмоль
m(K2O)=10,7*94=946,58кг
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: влад2289
Предмет: Русский язык,
автор: ГолубойКит
Предмет: Русский язык,
автор: emili132435
Предмет: Русский язык,
автор: arturlatupov
Предмет: Другие предметы,
автор: nazokatabidovap8ecfv