Предмет: Химия,
автор: 0506774039
обчислити масу солі, що утворюється під час реакції гідроксиду калію з ортофосфатною кислотою m=200г
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
3KOH + H3PO4 = K3PO4 + 3H2O
n(H3PO4)=m(H3PO4):M(H3PO4)=200/98=2.04моль
n(H3PO4)=n(K3PO4 )
m(K3PO4 )=n(K3PO4 )*M(K3PO4 )=2.04*212 =432.65г
Соль - фосфат калия - K3PO4
K3PO4 Молярная масса: 212 г/моль
H3PO4 Молярная масса: 98 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: matveyemelyano
Предмет: Английский язык,
автор: слава87
Предмет: Русский язык,
автор: ника728
Предмет: Геометрия,
автор: Zxcfghnml
Предмет: География,
автор: mayleeblair