Предмет: Физика,
автор: salimonoksana041
в однорідному магнітному полі з індукцією 0,2 Тл перпендикулярно до лінії магнітної індукції розташовано провідник довжиною 0,7м . визначте силу що діє на провідник якщо сила струму в ньому дорівнює 18А
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
2.52 A
Объяснение:
B=0.2 Тл B ⊥ L L=0.7 м I=18 A F=?
===
F=I*B*L*sinα=18*0.2*0.7*1=2.52 A
==============================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: anzela506
Предмет: Другие предметы,
автор: fefefedfge44234
Предмет: Английский язык,
автор: egor1tona
Предмет: Математика,
автор: хорошистка37регион
Предмет: Геометрия,
автор: dznvimeworld