Предмет: Физика, автор: an3131970

визначте кількість теплоти , що виділяється в провіднику з опором 40 Ом за 10 с , якщо напруга в кінцях провідника 20 В​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
2

Відповідь:

I=U/R=20/40=0,5

Q=A=U*I*t=40*0,5*10=200Дж

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: TOPMilk