Предмет: Физика, автор: gaidaboravladislav

Задача 2. Прямий провідник (стрижень) за- вдовжки 0,1 м і масою 40 г перебуває в горизон- тальному однорідному магнітному полі індукцією 0,5 Tл. Стрижень розташований перпендикулярно до магнітних ліній поля (рис. 3). Струм якої сили та в якому напрямку слід пропустити в стрижні, щоб він не тиснув на опору (завис у магнітному полі)?​

Ответы

Автор ответа: fatt52
0

Ответ:

8 A

Объяснение:

L=0.1 м    m=0.04  кг    B=0.5 Тл     B ⊥ L    I=?

===

F=m*g=I*B*L*sinα   (sin90=1)

I=m*g/(B*L)=0.04*10/(0.5*0.1)=8 A

========================

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: nikashadow