Предмет: Физика, автор: Vetalgrycyk7

Швидкість руху тіла змінюється за законом v=-10+0,4t. Визначте у який момент часу швидкість буде 2м/с
З дано будь ласка розв'яжіть)​

Ответы

Автор ответа: fatt52
1

Ответ:

30 c

Объяснение:

v= -10+0,4*t      v=2 м/с    t=?

===

t=(v-(-10))/0.4=(2+10)/0.4=30 c

==================================

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: elenadneprovsk
Предмет: Русский язык, автор: лизикмаркизик