Предмет: Химия,
автор: ixitxocogdyodo
молекулярна маса органічних речовин 46 .Масова частка карбону 26,1, масова частка гідрогену 4,35.Оксигену 69,55. Знайти формулу
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Mr(O) = 69,55% × 46 / 100% = 32
Mr(H) = 4,35% × 46 / 100% = 2
Mr(C) = 26,1% × 46 / 100% = 12
Формула: CH2O2 - метанова кислота
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: slavaborisenko
Предмет: Другие предметы,
автор: cldept59
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ЛуизаЕвгения
Предмет: Математика,
автор: DaniilLiker