Предмет: Химия,
автор: kelemenslava460
Обчисліть об'єм водню який виділиться при взаємодії 10г алюмінію з хлоридною кислотою.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
10 г Х л
2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2
n=2 моль n=3 моль
М=27 г/моль Vm=22,4 л/моль
m=54 г V = 67,2 л
10 г Al - Х л Н2
54 г Al - 67,2 л Н2
V(H2) = 10 * 67,2 / 54 =12,4 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Ульяна855555555
Предмет: Русский язык,
автор: шахали
Предмет: Английский язык,
автор: аопопопрплроррррррр
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: almimi
Предмет: Русский язык,
автор: xnznznzn