Предмет: Химия,
автор: discordwestwood
Для полоскання горла, при зубних болях ефективним є використання розчину харчової соди з масовою часткою розчиненої речовини 10 %. Здійсніть необхідні розрахунки для приготування 80 г такого розчину.
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
8 г соди і 72 мл води
Объяснение:
Дано: m(розчину)=80 г; ω(соди)=10%.
Знайти: m(соди)-?, m(води)-?
Розв'язування:
1. Знаходимо масу соди в розчині.
m(соди) = m(розчину)•ω(соди)/100%=80 г • 10%:100%=8 г.
2. Знаходимо масу води в розчині.
m(води)=m(розчину)-m(соди)=80 г - 8 г=72 г. Для води об'єм співпадає з масою, тому V(води)=72 мл.
Відповідь: для приготування цього розчину треба взяти 8 г соди і 72 мл води.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: катя050403
Предмет: Английский язык,
автор: kristi200785
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: mini103
Предмет: Литература,
автор: Байтур2класс
Предмет: Другие предметы,
автор: катя35590