Предмет: Математика, автор: morozv324

Знайди вартість 1 кг печева, якщо за 7 кг заплатили 85,05 грн​

Ответы

Автор ответа: arinchikd
1

Ответ:

Пошаговое объяснение:

85,05/7=12,15 грн за 1 кг


saktaganova0880: Мне тоже помогите
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Dashulik7