Предмет: Химия,
автор: HhPB
Розрахуйте об'єм (н.у.) водню кількістю речовини 2 моль:
а)44,8л
б)22,4л
в)11,2л
г)5,6л
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
а)
V(H2)=44.8 л
Объяснение:
1 моль любого газа при н.у. равен 22.4 л(Молярный объём)
V(H2)=Vm*n(H2)=22.4*2=44.8 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Даша007008
Предмет: Русский язык,
автор: PolinaYusel
Предмет: Русский язык,
автор: klim40979
Предмет: Українська мова,
автор: Аняdaha
Предмет: Биология,
автор: marialitinska35