Предмет: Химия,
автор: hokagepubg2008
ДАЮ 35 БАЛЛОВ! ВИЗНАЧТЕ МАСОВУ ЧАСТКУ БАРІЮ У СПОЛУЦІ BaCrO4
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
W ( Ba ) = 54,1%
Дано:
BaCrO4
Знайти:
W ( Ba ) - ?
Рішення:
1) Обчислюємо молекулярну масу речовини, за формулою:
Mr ( BaCrO4 ) = 137 + 52 + 16 • 4 = 253
2) Обчислюємо масову частку барію у сполуці, за формулою:
W = n • Ar / Mr
( масова частка = кільксть атомів елемента помножити на його атомну масу та поділити на молекулярну масу речовини, до складу якої він входить )
W ( Ba ) = 137 • 1 = 137 / 253 = 0,541 або 54,1%
W ( Ba ) = 54,1%
Дано:
BaCrO4
Знайти:
W ( Ba ) - ?
Рішення:
1) Обчислюємо молекулярну масу речовини, за формулою:
Mr ( BaCrO4 ) = 137 + 52 + 16 • 4 = 253
2) Обчислюємо масову частку барію у сполуці, за формулою:
W = n • Ar / Mr
( масова частка = кільксть атомів елемента помножити на його атомну масу та поділити на молекулярну масу речовини, до складу якої він входить )
W ( Ba ) = 137 • 1 = 137 / 253 = 0,541 або 54,1%
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: саячка
Предмет: Другие предметы,
автор: RoxyTheFox
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: skakak
Предмет: Математика,
автор: hhaacckk