Предмет: Химия,
автор: conya1205
4. Хімічна формула етанолу – CH60. до даної речовини вкажіть:
а) які елементи і в якій кількості містять у її складі;
б) відносну молекулярну масу.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Mr[C2H6O] = Ar[C] * 2 + Ar[H] * 6 + Ar[O] = 12.0107 * 2 + 1.00794 * 6 + 15.9994 = 46.06844 = 46
Массовая доля углерода (C) = 24.0214 : 46.06844 * 100 = 52.143 %
Массовая доля водорода (H) = 6.04764 : 46.06844 * 100 = 13.128 %
Массовая доля кислорода (O) = 15.9994 : 46.06844 * 100 = 34.73 %
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: malikatamirbeko
Предмет: Русский язык,
автор: Ксения1111166745
Предмет: Другие предметы,
автор: Tamilcenok
Предмет: Математика,
автор: vallyyaaa4887