Предмет: Физика, автор: natashkett

обчисліть освітленість поверхні що знаходяться на відстані 1 м від джерела, якщо сила світла джерела 1 кд і промені падають перпендикулярно​

Ответы

Автор ответа: DedStar
3

Ответ:

Объяснение:

Дано:

r = 1 м

I = 1 кд

α = 0

_________

E - ?

E = I·cos α / r²

E = 1·cos 0 / 1² = 1 лк

E = I / r

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Sruckylir567
Предмет: Русский язык, автор: Frostmol7