Предмет: Химия,
автор: smiley22222
Допоможіть будь ласка))
Сплав міді з магнієм масою 150 г обробили надлишком хлоридної кислоти. При цьому виділилось 5 моль газу. визначте масові частки металів у сплаві.
Ответы
Автор ответа:
0
HCl+Cu≠
2HCl+Mg=MgCl2+H2 (газ)
n(H2)=n(Mg)=5 моль
m(Mg)=5*24=120 г
m(Cu)=150-120=30 г
составим пропорцию:
150 г - 100%
120 г - х%
х=80% - w(Mg)
w(Cu)=100%-80%=20%
2HCl+Mg=MgCl2+H2 (газ)
n(H2)=n(Mg)=5 моль
m(Mg)=5*24=120 г
m(Cu)=150-120=30 г
составим пропорцию:
150 г - 100%
120 г - х%
х=80% - w(Mg)
w(Cu)=100%-80%=20%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: jansamsab
Предмет: Русский язык,
автор: nkalibekova565
Предмет: Математика,
автор: serikinkar928
Предмет: Алгебра,
автор: KaskAdy