Предмет: Физика, автор: viraserafin

Допоможіть з фізикою!
Дано:
V=90 км/год
S=100м
t=? ​

Ответы

Автор ответа: maminmaxina
0

Ответ:

10

Объяснение:

100-90=10tjjndmdjnne

Похожие вопросы