Предмет: Физика,
автор: flym10940
Яка потужність споживається електричною плиткою, якщо
плитка бере з мережі струм в 5 А, а опір спіралі плитки дорівнює 24 Ом?
Розв’язання. Р = I
2r = 52 · 24 = 600 Вт = 0,6 кВт
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
600 Вт
Объяснение:
I=5 A R=24 Ом P=?
===
P=I²*R=5²*24=600 Вт
=========================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ЗоликНА
Предмет: Окружающий мир,
автор: Пятёрочка4
Предмет: Русский язык,
автор: misstoritsyna
Предмет: Физика,
автор: nateikinairina
Предмет: Другие предметы,
автор: prostooblachko1566