Предмет: Физика,
автор: bunnyLOX
визначте об'єм тіла яке піднімають на висоту 2м прикладаючи роботу 360000 дж густина тіла 8000 кг/м3
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2,25 м³
Объяснение:
h=2 м A=3.6*10^5 Дж po=8*10^3 V=?
===
A=m*g*h
m=po*V
V=A/(po*g*h)=3.6*10^5/(8*10^3*10*2)=2.25 м³
==========================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: gbytnjxrf
Предмет: Окружающий мир,
автор: tv253
Предмет: Русский язык,
автор: inzhuzhakuova7
Предмет: Литература,
автор: Sanya0321
Предмет: Математика,
автор: Саодатик