Предмет: Химия,
автор: eilffina
Який об’єм сірчистого газу (н.у) прореагує з натрій гідроксидом у разі утворення натрій сульфіту кількістю речовини 0,2 моль?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
V(SO2)=4.48 л
Объяснение:
Дано:
n(Na2SO3)=0.2 моль
Найти:
V(SO2)-?
Решение:
SO2+2NaOH=Na2SO3
n(SO2)=n(Na2SO3)=0.2 моль
n=V/Vm
V(SO2)=0.2*22.4=4.48 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: narinearaqelyan
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Косеночек
Предмет: География,
автор: Uzuzuzuzuzuz
Предмет: Математика,
автор: SyaoMyao