Гербет Уелс чарівна крамниця сюжет книги срочно
Ответы
Ответ:
Украинская:
Батько Джипа готовий був повірити в чудеса, але тверезість, а потім ревнощі і тривога за хлопчика знищили виростали в ньому нитки чарівництва. Диво несподівано перетворилося на кошмари. В одному і тому ж предметі хлопчик бачив прекрасне і таємниче, а батько — огидно-лякає.
Маленькому Джипу підвладні предмети, він з дитячою серйозністю керує ними, він захоплений, забув про існування того реального світу, де є батько. Але ж світ, в який поринув сам малюк, — самий що ні на є реальний. Коли страх батька досягає свого апогея, Уеллс прибирає хлопчика. Господар лавки паясничає перед переляканим батьком, продовжуючи «дорослу» казку.
І, «хлоп!» — батько і син все в тому ж місті, на тій же вулиці, тільки чарівного магазинчика вже немає. Про те, що все те, що трапилося — не маячня і не сон, нагадують подарунки в руках Джипа, вручені йому лавочником.
Розпакувавши будинки згортки, син бачить все ті ж чудові, живі іграшки, батько — простих олов'яних солдатиків, яких можна купити в будь-якому магазині, звичайного кошеня з прекрасним апетитом.
Батько до кінця новели не вірить в чарівність, він чекає, коли господар лавки прийде отримати рахунок за подарунки. Але ж казку не можна купити, вона безцінна! Казка забарвлює світ в інші фарби, надає відносинам людей інші відтінки, змушує жити по-іншому, бачити більше і ширше, відкривати душу цілому світу, який не можна вивчити і до кінця життя.
Русская версия:
Отец Джипа готов был поверить в чудеса, но трезвость, а затем ревность и тревога за мальчика уничтожили выраставшие в нем нити волшебства. Чудо неожиданно превратилось в кошмары. В одном и том же предмете мальчик видел прекрасное и таинственное, а отец — отвратительно-пугающее.
Маленькому Джипу подвластны предметы, он с детской серьезностью управляет ими, он увлечен, забыл о существовании того реального мира, где есть отец. Но ведь мир, в который окунулся сам малыш, — самый что ни на есть реальный. Когда страх отца достигает своего апогея, Уэллс убирает мальчика. Хозяин лавки паясничает перед перепуганным отцом, продолжая «взрослую» сказку.
И, «хлоп!» — отец и сын все в том же городе, на той же улице, только волшебного магазинчика уже нет. О том, что все случившееся — не бред и не сон, напоминают подарки в руках Джипа, врученные ему лавочником.
Распаковав дома свертки, сын видит все те же замечательные, живые игрушки, отец — простых оловянных солдатиков, которых можно купить в любом магазине, обыкновенного котенка с прекрасным аппетитом.
Отец до конца новеллы не верит в волшебство, он ждет, когда хозяин лавки придет получить счет за подарки. Но ведь сказку нельзя купить, она бесценна! Сказка окрашивает мир в другие краски, придает отношениям людей другие оттенки, заставляет жить по-другому, видеть больше и шире, открывать душу целому миру, который нельзя изучить и до конца жизни.